| razadeluna a întrebat:

Se potriveste aceasta rochita pentru a merge la biserica de sarbatori?

http://dic.academic.ru/pictures/wiki/files/83/Sailor-fuk u_for_winter.jpg

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te confundă lumea cu o măicuță.

| MeForeverAlone a răspuns:

Se potrivește, dar din partea mea merge și la școală. E mai mult o rochie pentru adolescente, studente etc. Arată ca alea pe care le porți când iei bac-ul happy

| Blackrose4 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Nu îi da idei, te rog laughing. Nici o adolescentă/studentă nu ar purta acea rochie...

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Blackrose4):

De ce nu? Mie mi se pare drăguță happy

| Blackrose4 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Sincer, e urâtă. Dacă la vârsta asta poartă rochii de genul la 80 de ani ce mai poartă? happy. Nu vreau să par răutăcioasă dar rochia aceea e prea de tot... chiar şi pentru biserică...
Ljus şi CristiBucuresti au zis bine mai sus.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Blackrose4):

Eu nu sunt de acord cu tine, dar în fine. Fiecare cu părerea ei.

| Blackrose4 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Corect.

| NH4OH a răspuns:

E mai exact o uniformă de academie sau ceva de genul. De ce ai purta așa ceva? Mai bine du-te cu uniforma de la școală laughing

| razadeluna explică (pentru NH4OH):

E dorinta mamei sad, nu a mea!

| NH4OH a răspuns (pentru razadeluna):

Tu o porți, nu maică-ta.

| razadeluna explică (pentru NH4OH):

Si cine crezi ca plateste ca sa mi-o faca la comanda? Nu mama sad?

| NH4OH a răspuns (pentru razadeluna):

Ai gură? Vorbește-i.

| Oprescu_Ramona_1986 a răspuns:

E foarte serioasa! Gasesti modele ok pe www.finess.ro.