| Sophieka a întrebat:

Se pricepe cineva real la parfumuri?
Caut de multi ani un parfum pentru femei, se aseamana cu Mugler - Angel dar nu este el. Este cel putin o varianta mult mai buna decat Mugler happy
E misterios, de neinteles dar seducator. Persistenta mare. E calitativ. L-am cautat in magazinele fizice dar am gasit doar parfumuri tip pistoale cu apa la preturi exagerate happy

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai mare troll sunt, doar ca eu sunt cunoscut pe platforma iar tu ai iesit de la naftalina abia aziwinking

| Simpatic a răspuns:

Ma bucur pentru tine!

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate ai noroc consultand liste din astea si tragand din nou o fuga prin magazine sa cauti.

https://bloomperfume.co.uk/blogs/similar/angel-eau-de-toilette-by-mugler

Ce zici aici imi aminteste de un film in care femeia aia putea sa iti gaseasca un parfum numai dupa ce ii ofereai niste simple indicii.Era pe jetix daca nu ma insel, dragut asa pentru sarbatori. :))

https://www.imdb.com/title/tt0136755/

| Eireann a răspuns:

Poate Tabacco Vanille de la Tom Ford?

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu folosesc de la STR8, seamana cu descrierea ta, mie imi place maxim, recomand, e 12 lei. E enigmatic, dar cumva tipator in sensul bun, ma da pe spate, cuceresc non-stop de cand il folosesc.

| Simpatic a răspuns (pentru PufuletiStarNesarati):

Ai dat 100 de raspunsuri in 30 de minute si toate miros nu a STR8 ci a troll