| KSD a întrebat:

Si-a comandat vreo fata rochii de pe lightinthebox? Par foarte ok si sunt unele superbe. Vreau sa stiu daca merita sa cumpar, si daca marimile corespund pe bune.

8 răspunsuri:
| Ayanaaa a răspuns:

Daca este acelasi site de care am dat si eu...e un site cu haine frumoase intr-adevar si accesibile, am incercat sa comand si eu dar transportul este mai scump decat alte 2 3 rochii ca vin din alta tara

| KSD explică (pentru Ayanaaa):

Si cat costa transportul?

| Ayanaaa a răspuns (pentru KSD):

Pai am inteles ca produsele vin din china coreea s.a.m.d si este o suma consideranbila, poti cauta pe site.

| KSD explică (pentru Ayanaaa):

Aaa nu, nu e siteul ala atunci, astea vin pe comanda si pe site se iau si masuratori in caz ca nu iti gasesti marimea si se fa c la croitoria lor

| Ayanaaa a răspuns (pentru KSD):

Imi poti da site-ul?

| Ayanaaa a răspuns (pentru KSD):

Da, este acelasi site de care vb si eu

| amyadam a răspuns:

Uite aici gasesti mai multe informatii legate de acest site http://discutam.com/......-interesa/