| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Soo...am avut niste coșuri pe fata si s-au dus, dar au ramas urme. Stiti cu ce ma pot da, sau vreo crema sau ceva orice

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

încearcă skinoren, știu că multoră le-a făcut bine și pentru coșuri și semne. Dacă nu, trebuie exfoliere cu acizi la medic dermatolog, poți face exfoliere cu acizi și acasă dar durează mult mai mult și nu aș recomanda în perioada asta cu soare puternic că acizii sensibilizează foarte mult pielea

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Laser fraxel sau dermabraziune. Nu exista solutii miraculoase pentru indepartarea cicatricilor.

| Raducons a răspuns:

Daca nu sunt cicatrici o sa treaca, Cel mai bine este sa nu dai cu nimic, altfel o sa intarzi vindecarea

| Bobbye a răspuns:

Incearca 'Zineryt'. Este o solutie cutanata pe care o gasesti in farmacii. Eu am folosit-o si este foarte buna!