| Lourdes a întrebat:

Spuma de par Nivea Diamond Gloss este buna?

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Deepinde ce tip de par ai.Dar la mine e suuuper.de obicei cind mi-l spal cu alt sampon imi rup parul desclicindu-l.Cu niveia parca-i uns cu unt, nu am probleme de loc.

3 răspunsuri:
| Weeedha a răspuns:

Da,da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte buna.eu folosesc in general fixativ cand imi fac parul ondulat dar spuma o folosesc la celelalte coafuri.este foarte buna.incearco.fundapuppy dog eyeskiss si bafta!kiss

| monikro a răspuns:

Daa,tot timpu folosesc si e foarte buna. Eu dupa ce ma spal pe cap, ma dau cu spuma si imi sta cret dupa aia, cu alte spume nu-mi prea stau ca-s proaste laughing :*