| miha90z a întrebat:

Spuneti-mi si mie o lotiune tonica buna pentru tenul cu imperfectiuni big grin

Răspuns Câştigător
| Gabrielle_3626 a răspuns:

Buna
Eu iti recomand une pe care am incercat-o, o am si este foarte buna:lotiunea astigenta impotriva punctelor negre de la AVON eu o folosesc pentru cosuri si este foarte buna! Aaa si inca ceva sapunul protex impreuna cu tonicul acesa face minuni tenului problematic
Funda?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu folosesc pute skin de la Oriflame

| Messyhair a răspuns:

Vichy Normaderm

| lilboutique a răspuns:

Am avut-o si eu, chiar e buna.
http://www.shopmania.ro/......62173.html

| miranda a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la Garnier, Seventeen Clerasil, Vichy...

| biakbia a răspuns:

Pai mama mea este faramacista la beauty si situ multe deci cele mai buna sunt da la Avene, Vichy si Bioderma