| Crs a întrebat:

Stie cineva cand o sa mai apara produse noi pe www.miniprix.ro?
Ca vreau sa-mi comand cateva haine si nimic din ce-mi doresc nu mai este in stoc :(...

3 răspunsuri:
| Crs explică:

Stau departe de bucuresti happy iar la mine in oras nu sunt magazine miniprix. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Irinuk_5348 a răspuns:

Pai tot apar produse noi, dar stocul lor este 0 permanent.De ceva timp urmaresc acest site si...tot sper...happyCel mai bine, incearca in magazine, fie cel de la Romana, Militari sau Otopeni.Eu il prefer pe cel din Militari, am prins anul trecut o promotie cu 80% reducere, ehehe, amintiri!laughingBafta!