| DemonaMortiss a întrebat:

Stie cineva cum se face o astfel de frizura? Sau macar cum se numesc aceste cocuri? Un link de pe youtube sau ceva ar fi de mare ajutor.Nu vreau sa merg la frizer, deoarece eu ma tund mereu singura.Lasand la o parte ca trebuie sa am parul lung ( se pot pune extensii), cum reusesc sa fac ceva asemanator?
https://www.google.ro/......ps?/search

4 răspunsuri:
| Sophieeeeeee a răspuns:

Crede-ma ca nici eu nu stiu... Daca aflii, anunta-ma si pe mine te rog!

Răspuns utilizator avertizat
| deeabff a răspuns:

Daca stii sa faci coc normal e ceva in gen doar ca iei putine suvite faci cocuol apoi mai iei odata tot acoolo.simplu!

Răspuns utilizator avertizat