| dyanahanako a întrebat:

Stie cineva daca e vreun salon la care imi pot face dreadlocks in Tg Jiu?

Răspuns Câştigător
| rekinu94 a răspuns:

Uite am gasit un salon Eden uite nr de telefon intreaba acolo unde este locatia, daca nici asta nu e bun am sa mai caut.o zi buna iti doresc.
0265 - 269.777 / 0746-253538

| dyanahanako explică (pentru rekinu94):

Multumesc frumos big grin

| dyanahanako explică (pentru rekinu94):

Dar salonul asta e din tg mures! laughing)

| rekinu94 a răspuns (pentru dyanahanako):

Of...ce idioti sunt aia....Eu am suant si o zis Tg-jiu si pe net scria la fel..in fine iti caut alt salon e ok?:* sper cami dai funda daca tot ma stresez atatlaughing)

| dyanahanako explică (pentru rekinu94):

Ti-am dat funda oricum, apreciez efortul tongue

| rekinu94 a răspuns (pentru dyanahanako):

Nui vorba de asta draga...dar nu gasesc nicaierisad

10 răspunsuri:
| rekinu94 a răspuns:

La Pink Diamond sigur iti va face, si-a facut o vara de-amea.

| dyanahanako explică (pentru rekinu94):

Pe unde e salonul asta, daca nu te superi, ca nu gasesc pe net big grin

| rekinu94 a răspuns (pentru dyanahanako):

Vai cum sa-ti explic... vizavi de sora este o straduta, mergi tot inainte si pe partea dreapta. sper ca te-am ajutat:*
o zi placuta si scuze ca nu ti-am raspuns mai repede dar nu mam mai logat.
te pup

| rekinu94 a răspuns (pentru rekinu94):

Stai ca nu ti-am explicat binelaughing eu ziceam de cluj unde locuiesc eu am uitat ca tu locuiesti in Tg-Mures, sincer nu stiu unde e in Tg-mures o vara deamea si-o facut acolo, o sa o intreb si am sa-ti explic locatia:*

| rekinu94 a răspuns (pentru rekinu94):

Pardon Tg-Jiu tongue