| maxmed4102 a întrebat:

Stie cineva de unde se poate cumpara parfumuri originale engros?

4 răspunsuri:
| Mg_Cristian_1976 a răspuns:

Am eu un stoc de 300 de parfumuri, la 50 si la 125 ml. Sunt marca Refan, sunt noi, importate de mine pe firma. Daca esti interesat ti le dau cu 8 lei / buc.
mgcris2014@gmail.com

| Mg_Cristian_1976 a răspuns:

Sunteti cumva interesati de un stoc de 300 de parfumuri marca Refan, la 50 si la 125 ml. As dori sa lichidez tot stocul la pretul de 8 lei / buc. Pe langa acestea mai detin un stoc de deodorante, geluri de dus, sampoane, creme de maini si de fata, afther shave-uri, lotiune dupa ras etc. Pe acestea din urma le vand cu 5 lei / buc.
Pretul intregului stoc este undeva la 3000 lei.
Produsele sunt importate de mine, pe firma si detin acte pentru ele. Ofer factura.
mgcris2014@gmail.com

| Penzes_Zsolt_1990 a răspuns:

Sal mai parfumuri engros?