Întrebare recomandată | TinyLittleStar a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un site serios de unde se pot cumpara parfumuri originale? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Misteriosulboschet a răspuns:

Avon.E cel mai bun. Funda.

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

1. www.superparfumuri.ro, nu am cumparat dar clientele spun ca sunt multumite si ca sunt originale
2. te duci in constanta la zona libera, acolo sigur nu dai gres, de acolo mi-am luat de multe ori si intr-adevar sunt originale

| Sara2 a răspuns:

Www.superparfumuri.ro pusesem virgula prea aproape

| pantofipantofi a răspuns:

Daca ai posibilitate du-te direct la zona libera in constanta, au parfumuri 100% originale, doar acolo poti fi sigura ca ti-ai luat ceva bun

| Emosiya a răspuns:

Http://www.fashionup.ro

dai "beauty" acolo gasesti parfumuri originale si pentru femei si pentru barbati:-d