| Ionuk_Axy_1989 a întrebat:

Stie cineva programul de functionare pe toata saptamana al bazarului de haine din Suceava? sau daca nu un numar de telefon? va multumesc

Răspuns Câştigător
| anutza00dragutza a răspuns:

Pai programul este asa:luni:inchis, iar de marti pana duminica:de la 8:00-pana 14:00(duminica este destul de aglomerat in general).

| Ionuk_Axy_1989 explică (pentru anutza00dragutza):

Multumesc mult big grin, am inteles ca bazarul se afla la iesire din oras, e adevarat?

2 răspunsuri:
| anutza00dragutza a răspuns:

Nu chiar, se afla chiar langa Mall, inainte de Carrefour(dinspre oras spre burdujeni). Sper ca ai inteles;-)