| Titanos a întrebat:

Stie cineva un magazin cu cercei cu magnet in Pitesti. Dau Funda. Va rog din inima.

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Las-o! asa-i corect gramatical! cat ai luat la dictare?

| Titanos explică (pentru DNSK):

Mai mult decat tine (adica peste 4) cred ca esti mandu ca mai repeti si anul asta Clasa a 3-a Hai ia funda din mila ca ma inebunesti.

| DNSK a răspuns (pentru Titanos):

Cls a 3 am inceput-o cand u nici nu erai pe lume! si cand u te-ai nascut, mi-am dat eu bacalaureatul! si dupa cum vezi ca am cat de cat habar de gramatica limbii romane! adica., stiu de cratima, k scriu cu "k" si prostii de astea.ii 0! sau cel putin nu cunosc pe nimeni sub 25 de ani care sa scrie corect! asa ca.copilu.taci si pune-te pe treaba.dezvoltarea vorbirii si dictare, da mai reprejor k o sa ajungi k multi altii la 20 de ani sa scrie "vino" cu cratima si "las-o" fara!hee hee funda? dati foc cu tot cu ea

| Titanos explică (pentru DNSK):

M-am saturat de cearta asta si am facut o lista.
-Ai ramas somer.(pentru.ca inteleg ca esti un adult care sa ia in gura cu un copil pentru. ca daca calculam cand ai inceput tu clasa a 3-a si m-am nascut eu esti adult)
-Fata de tine am avut si voi avea nota 10 la scoala.
-Nu vreau sa spun ca esti un batut in cap care se simte inadaptat social si se ia in gura cu toata lumea.
-Esti un rahat cu ochi.
-Si iti pierzi timpul ca un fraier care citeste comentariul in acest moment in loc sa aiba viata sa.

PS.Acesta este ultimul meu comentariu pentru.ca m-am saturat sa ma cert cu un @$&*@ retardat si am si eu demnitatea mea. Si un indemn[Leagati un bolovan de gat si aruncate in lac]. Toate cele bune.

18 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Da mai exista asa ceva? da fa-ti mah direct gaura, ce te prostesti cu de aia?

| Titanos explică (pentru DNSK):

Nu vreau gaura ca nu sunt prost. Daca nu sti nu mai raspunde.

| DNSK a răspuns:

Eu am 6 gauri in urechi.bine doar 2 cercei port (intr-o parte si in alta), asta inseamna ca sunt prost? aaa nu te lasa mama sa-ti faci.asta era.okk.da ai grija k astia cu magnet daca i-ai agatat un pic cad. uite ca am zis si eu ceva bun care sigurat o sa te ajutetongue

| Titanos explică (pentru DNSK):

Nu vreau gauri ca nu îi port des (geniule)vroiam pentrut o ogazie apropo daca parinti tai te lasa cu 6 gauri in urechi de ce nu te razi zero in cap si mergi pe strada doar cu un scutec folosit si puneti o barba falsa.Sau ai facut-o?:-)

| DNSK a răspuns:

La 23 de ani mama si tata se implica in viata mea mai putin.bafta mare! si apropo de asta ieri m-am uitat prin mall-uri (am 2 in oras) si n-am vazut. tipele de acolo n-au mai auzit sa fie.

| Titanos explică (pentru DNSK):

Laso balta ca am gasit la un magazin.

| Titanos explică:

Credeai ca m-am lasat? mi-e dor sa fac misto de un prost.
Sa mi-o sugi.Ne mai injuram noi.

| DNSK a răspuns (pentru Titanos):

Frumos te-au invatat parintii sa vb! respect lor pentru o eroare umana

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru DNSK):

Ba mai prost ca tine nu am vazut, nu ai niste wc-uri de spalat?
Ce tot te bagi in seama!

| DNSK a răspuns (pentru fetitaCUPiscoturile):

Fetitzacuchibriturile.nu mai fa u impresii gen"eu sunt o satanista si sunt cool" k esti un mare 0! si daca bine-mi amintesc.nu cred ca te-am, jignit.si daca am facut-o.sunt tare mandru de mine! pe rahatu asta de internet numa copii frustrati, jur! plin de voi mahh! veterani cu cosuri si nick-uri gen.u, ce iau ei biblia la caterinca, si tot ce e in jurul lor! tata si mama ce educatie ti-au dat? daca ti-au dat.eu stiu ca nu e vina ta.dar te rog trage-i de maneca sa faca ceva cu comportamentu asta de "eu sunt regina, printesa, barbie" k n-o sa ajungi niciunde.da niciunde! si de ce ma faci prost? te supara adevarul? da.corect adevarul mereu doare! deja 2 copii frustrati pe m2...vai doamne.viitorul tarii sunteti voi.si nu-mi spuneti k amand2 o sa aplicati la facultatea de medicina, drept, sau stiinte politice.va rog nu-mi spuneti asa ceva.

| Titanos explică (pentru DNSK):

Ascultama, daca te crezi intelectual lasane in ''Prostia Noastra" Si mai taci din gura si nu mai folosi cuvinte ca '' SATANISTA '' Credintiosul Domnului de Musulman Expulzat Atotstiutor ce esti.

| DNSK a răspuns (pentru Titanos):

Voi le folositi nu eu. si lasane se scrie "lasa-ne". bafta!

| Titanos explică (pentru DNSK):

Exact asta spuneam, lasa-ne odata in pace! Trebuie sa ai tu ultimul cuvant mereu?

| DNSK a răspuns (pentru Titanos):

Da cine iti are treaba mah? vezi k se poate folosi cratima?

| Titanos explică (pentru DNSK):

Poate ca sunt incult dar ai prescurtat si nu am inceles nimic.