| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun remediu pentru matreata?

6 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Incearca un sampon bun.
Acuma depinde care ti-ar ajuta. Unii au rezolvat aceasta problema cu Head&Shoulders altii cu Clear. Prietenul meu foloseste Nivea si nu mai are matreata happy

| Bacemi a răspuns:

Am auzit ca Nizoral e bun dar e cam scump. Exista si tratamente naturale cum ar fi sucul de lamaie. Poti merge la farmacie sa te interesezi de unele solutii. Iti vor sugera cateva produse.

| marioBARCELONA a răspuns:

Incearca cu produsul (sampon)de la farmacie, se numeste DERCOS produs de laboratorul VICHY
Succes!

| prettyodd a răspuns:

Incearca un sampon solid de la LUSH. Este 100% natural si m-a multumit foarte mult.
Pare mic, dar te tine cat un sampon lichid de 300 ml.
Pentru mai multe detalii:
http://www.lush.ro/......float.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand samponul antimatreata de la elmiplant, se gaseste in farmacii, este foarte bunwinking

| allexandrra a răspuns:

Sincer, eu am incercat ft.multe samponuri si nici unul nu a dat roade, din pacate. Apoi am auzit de clatitul cu otet.Deci,dupa ce te speli pe cap, te clatesti cu otet vreo 2-3 saptamana. la rand; la mine a avut efect.incearca si tu!happy