| andreaa0050 a întrebat:

Stiti ce as putea sa fac impotriva varfurilor despicate? am parul destul de scurt si chiar nu vreau sa-l tai.sad cel mai bun raspuns primeste funda >:

Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

Bunăă.Ți-aș recomanda să îți tunzi din păr 2-3 centimetri din păr ca să se regenereze.Folosește un șampon special pentru vârfurile despicate.http://www.divahair.ro/......icate__q__ mai multe informații aici:d. Fundă?

1 răspuns:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Buna....folosesti placa? ei bine este sprei special de dat inainte de folosirea ei... [in fine] apoi daca nu ti mila de par poti sa te tunzi 2/3 cm ^_^ si ca sa nu ti se mai despice parul du-te la farmacie si cumparati un tratament ceva ^_^[si incearca sa nu-ti mai usuci parul cu feonul ]
Cius:*