| hadasan a întrebat:

Buna m-am tuns acum o saptamana si deja am varfurile despicate si nu vreau sa le tai ca oricum am parul destul de scurt, ce as putea face ca sa imi revina parul si sa imi creasca mai mult. FUNDITA

1 răspuns:
| showtime1 a răspuns:

Eu am cam aceeasi problema. Mi se despica parul foarte repede. Mi-am cumparat, insa, un sampon nou pe care l-am asociat cu un balsam de la aceeasi firma.
E de la Herbal Essences. Am varianta cu rosu(pentru varfuri despicate). Imi merge bine cu el, ar trebui sa incerci!
--Si, de asemenea, daca iti tunzi parul o data la 3 luni, iti creste mult mai usor!--