| Anndddra a întrebat:

Stiti ceva ceai de slabit mai puternic decat Ceaiul verde? Astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Fa o cura cu pepene verde, este suuper buna a incercat si matusimea si acum chiar este multumita mananca minim 4 zile si te vei simti mai bine in pielea ta, pe parcurs se vor observa rezultatele si cantarul va arata mai putin, sper sa reusesti, papa te-am pupat!

| Anndddra explică:

Mai repede cred ca as reusi cu ceai. Am 1.60 si 58 de kg, deci vreau sa dau foarte putin.