| iQueenB a întrebat:

Stiti cumva daca in Bucuresti este vreun magazin pentru converse?
Afi, Plaza?
Oriunde numai sa fie.

8 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Este in Afi un mahazi Kiks, la etaj.

| FlyJack a răspuns:

In mall Vitan la Famous Brands Gallery sunt expusi si conversi. Preturile sunt in jor de 1 mil jumate-2 (vechi).

| windrime a răspuns:

E un magazin pe Calea Mosilor intersectie cu Bulevardul Eminescu la care au adus marfa noua si vreau sa-mi cumpar si eu o pereche, dar tu ce spui? Merita? Sunt de calitate?

Răspuns utilizator avertizat
| iQueenB explică:

Dar eu vreau un punct fix.
Sa stiu unde ma duc. nu ma plimb de nebuna, de asta am si pus intrebarea.
Ca altfel ma puteam plimba si eu prin tot Bucurestiul sa gasesc.

| kumika a răspuns:

In magazinul Unirea sau mai este unul pe str Mihai Eminescu la intersectia cu Calea Mosilor

| Crisan64 a răspuns:

Este collective in mall vitan si poti gasi converse si acolo