| bfvhjcv a întrebat:

Stiti cumva daca se gasesc in Romania "Baby lips" de la Maybelline?
http://www.maybelline.com/......enched/005
Si in ce magazine?
multumesc si

13 răspunsuri:
| myreluca12 a răspuns:

Pai il poti gasi in Cora.Carrefour.in hipermarketuri... sper ca te-am ajutat. pupici''kiss

| ilinc a răspuns (pentru myreluca12):

Serios gasesti in cora?
acum pe bune ai vazut tu sigur cu ochii tai?

| uuueeeccc a răspuns:

Baby lips-urile nu se gasesc in Romania din pacate sad

| Di7 a răspuns:

Am asteptat Baby Lips-urile de un an si ceva... in sfarsit au venit...eu le-am gasit in DM si in Kendra am auzit ca sunt si in B&B Collection si s-ar putea sa fie si in Sephora happy Sper sa gasesti happy big grin Funda? :3

| bzbzbz a răspuns:

Se gasesc din aceasta luna in magazine precum cora auchan douglas carrefour si magazine unde se gaseste maybelline in general

| DienutzaXMafin a răspuns:

Nu se gasesc in Romania

| Anja_Alexa_1974 a răspuns:

Le gasesti in magazinele DM din tara.Au aparut luna asta.

| MădwMaary a răspuns:

Da. Găseşti aici :https://www.facebook.com/pensulemachiaj?fref=ts. Caută pe la albume. Doar că sunt mai scumpe pentru că nu le are pe stoc. Sau dacă vrei de pe Ebay, dar acolo trebuie să plateşti cu cardul. şi eu caut de foarte mult timp! Sper că te-am ajutat. Fundă? :*

| Dana_Maria_1988 a răspuns:

Din august le gasesti in magazine. Cam toate.

| Nycoleta_NyCo_2000 a răspuns:

Daca stai in botosani du-te la cerrefour la mazinul ala mic din centru
eu am vazut acolo

| stefanialexandra a răspuns:

Au aparut in D&M cu 14 lei cel portocaliu si cel albastru