| Deniiidk a întrebat:

Stiti un machiaj usor de facut? Dar sa fie in nuante de bej, maro (culori calde). Un tutorial ceva. Funda!

8 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Sper sa iti placa articolul POZE MACHIAJ PAS CU PAS http://www.beautyrevealed.ro/poze-machiaj-pas-cu-pas/

| Deniiidk explică (pentru LauraEU):

Merci! Vroiam sa te mai intreb ceva. Unde pot gasi bureti pentru aplicarea fondului de ten?

| LauraEU a răspuns (pentru Deniiidk):

La un magazin de cosmetice :p Ti-as spune si nume dar nu stau in Romania si nu stiu ce magazine sunt happy