| BlackPill a întrebat:

Stiti vreo cale naturala de a-ti deschide parul? De exemplu cu ceai. Ce fel de ceai se foloseste?

Răspuns Câştigător
| SuperCoolDude a răspuns:

Cu lamaie. Apoi stai la soare. Se va deschide nuanta parului.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ceai de musetel dar trebuie sa-l folosesti mult si bine pentru a avea rezultate vizibile

| LuS[z] a răspuns:

Singura cale naturala de a deschide parul e sa stai la soare un timp indelungat big grin

| Butterfly007 a răspuns:

Ceai de musetel si sucul de la o lamaie

| Ryx a răspuns:

Clateste parul cu ceai de musetel (pentru al deschide la culoare) sau ceai de frunze de nuc (pentru al inchide)