| Ana-Maria_Moldovan_1998 a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot cumpara,, Talismanul Mortii" din Harry Potter, in afara de Olx sau site-uri straine. Mersi

11 răspunsuri:
| MariSanda a răspuns:

Daca vrei doar sa o citesti, o poti citi PDF.

| Ana-Maria_Moldovan_1998 explică (pentru MariSanda):

Nu vreau cartea, cartea am citit-o. Talismanul in sine il vreau

| Florentina9210 a răspuns (pentru MariSanda):

Ce sa faca ea cu cartea? e grea aia, trebuie citita. talismanul il poarta mai usor!

| Ana-Maria_Moldovan_1998 explică (pentru Florentina9210):

Tocmai ce am zis :,, cartea am citit-o". Cartea o am, am cumparat-o. Ce ai?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Ana-Maria_Moldovan_1998):

N-am nimic, nu beau ceai,, la ora asta!

| Ana-Maria_Moldovan_1998 explică (pentru Florentina9210):

Nu ti-a oferit nimeni ceai... Eu am spus,, ce ai?". Total alt sens. Dar totusi cred ca daca ai bea un ceai de tei, te-ai linistiti. incearca

| Florentina9210 a răspuns (pentru Ana-Maria_Moldovan_1998):

Oh, multumesc fetita! Stiu exact ce ai spus! Lol. Am 24 de ani, doar glumeam cu tine, atat!

| Ana-Maria_Moldovan_1998 explică (pentru Florentina9210):

Nu ma intereseaza cati ani ai. Fetita? really?

| pufulescu a răspuns (pentru Ana-Maria_Moldovan_1998):

Nu te mai certa cu ea, e n.f. saraca :-(

| Ana-Maria_Moldovan_1998 explică (pentru pufulescu):

laughing) ca bine zici