| IrinaAniri a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot sa cumpar tinte metalice? dar de pe care sa pot sa comand, ca am gasit si eu unele, dar de pe care nu am primit nici un raspuns

6 răspunsuri:
| IrinaAniri explică:

Iti bati joc de mine? laughing

| Trend_You_1985 a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php uite, sunt pe stoc, le ai in 2 zile

| Renata_Georgiana_1993 a răspuns:

http://www.facebook.com/fashionaddict01 scrii un mesaj cu ce model doresti si trimite oriunde in tara! spor

| Renata_Georgiana_1993 a răspuns:

Http://www.facebook.com/fashionaddict01 scrii un mesaj cu ce model doresti si trimite oriunde in tara! spor

| mnister a răspuns:

Http://www.merceriatotal.ro/catalog/tinte-387704
Aici gasesti cam tot ce vrei si ai si livrare imediata :)