| dedfgv a întrebat:

Stiu ca daca ma spal cu o anumita pasta de dinti nu o sai am albi(ca in reclame)dar totusi care este cea mai buna pasta de dintii? si ce asa putea sa fac ca sa am dintii mai albi pana de sarbatori(fara sa merg la stomatolg)?

2 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai cea mai buna pasta este Blend-a-Med love struck. Pai o albire de dinti fara sa mergi la dentist thinking Ai putea sa te speli cu bicarbonat pe dinti. Dar sa amesteci cu menta ca nu are un gust prea bun. FUNDA?big grin

| AxyLexy a răspuns:

Eu cand am fost ultima data la stomatolog mi-a spus sa schimb mereu pasta de dinti. Poti folosi bicarbonat de sodiu sau sare.