| MANDY_2679 a întrebat:

Stiu ca in marile orase se afla minim un sediu Avon.As vrea sa stiu cum sta treaba cu sediul happy faci comanda direct acolo fara reprezentant sau poti cumpara cu banii jos? e gen magazinlaughing sau? big grin

(M-ar interesa Avon Timisoara)

2 răspunsuri:
| celmaitare a răspuns:

Da este un magazin in care sunt toate produsele avon.intrebi despre ce produs vrei, ei ti-l arata si tu apoi cu banii jos il cumperihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai lua produse de la avon, poate decat parfumuri.Sunt atatea firme mult mai bune si poti sa vezi si sa incerci produsul.La avon decat ambalajul e frumos