| didicami a întrebat:

Stiu ca poate suna ciudat.dar vreau sa imi schimb aspectul ..si cea ce vreau sa schimb este :greutatea si parul.Pentru slăbit nu vreau sa veniti cu sport fiindcă nu am timp ..si la par. dati-mi un exemplu,am ochii căprui si parul saten inchis si mediu. Dau FUNDA, raspuns complex va rog!

1 răspuns:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Daca chiar nu ai timp pentru sport tine dieta reduci grasimile si carnea adaugi multe legume si fructe mese regulate si ultima masa sa fie la 7 seara cel tarziu 8. Oricum 15-20 minute de sport oricine are timp deci recomand si asta. si la par nu ma bag