| Ducsy a întrebat:

Stretching-ul ajuta la slabit amestecat cu cardio, abdomene, fitness.e.t.c.c?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Strechingul singur nu, dar cardio si fitness da.

| Laura927 a răspuns:

Întinderea ( pe romanestelaughing ) ajuta la elasticitatea ta, mai ales atunci cand faci sport!
Daca faci sport si nu te intinzi bine dupa risti sa ajungi de lemn ( pui masa musculară si pierzi elasticitate), cel putin asa se intampla cu mine daca nu ma întind!

| djdani2010 a răspuns:

Relaxare, inaltare happy
nu stiu sigur daca si pentru slabit.

| Iusty15 a răspuns:

Hei daca esti din Iasi poti veni alaturi de mine pe stadion la alergat, acolo o sa poti arde caloriile corect.nu te speria ca nu cere nimeni alergare de performanta, secretul e sa fii constanta si sa faci o incalzire adecvata, daca esti interesata raspunde-mi big grin