| monica9595 a întrebat:

Sun fata si as dori sa am mainile putin mai groase. incheieturile sunt foarte subtiri si la muschi la fel. Halterele dau rezultate?happy
Despre picioare pot spune acelasi lucru. au forma frumoasa insa le vreau putin mai groase mai ales la genunchi. as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati da niste sfaturi benefice :*

2 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Ia un flacon de 2 litri, umple-l pana la refuz, tine-l bine in mana si incepe sa strangi, asa iti dezvolti musculatura mainii si antebratului.La picioare, fa genoflexiuni si fandari, alta idee nu am.Si ai putea sa mananci mai mult, te vei ingrasa putin dar poate vei arata mai cum vrei.

| BiuTtZzAa a răspuns:

Buna,la incheieturi nu cred ca ai ce face depinde ce fire esti si cred ca si pe cine mostenesti, pentru brat si picioare iti recomand sa faci sport de ex:handbal, sa mananci fructe. Multa bafta!