| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, are ceva daca mă pensez mai subtire?

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Sprancenele mai masculine sunt mai groase, nu subtiri.

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca o sa te pensezi subtire o sa arati ca o femeie.

| Seepty a răspuns:

Acum nu are nimic dai peste cativa ani o sa-ti creasca foarte dese si o sa arete urat.

| Laura927 a răspuns:

Eu sunt fata si NU imi place ca un băiat sa se penseze exagerat!
Este okay firele intre sprincene si PUTIN la capătul exterior al sprincenelor atat cat încă sa se cunoască forma naturală!
Asa arata ca un barbat îngrijit, nu ca un " piti băiat ", scuze dar asta este adevarul!

| Bgey a răspuns:

Da, pari gay si fuge capreoarele alea din intrebarile anterioare de tine.