| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Sprancele mele mi se par putin cam groase, bine nu exagerat.Sunt doar cam groase, unite in niciun caz.As vrea sa ma pensez (la salon evident) intrebarea este : are ceva daca ma pensez putin mai subtire ca baiat? chiar nu imi place sa am bufnite la ochi

2 răspunsuri:
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Nu, sunt perfect de acord cu asta

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Nu are nimic sa te pensezi ceva mai subtire mi se pare ca te deranjata dar nu trebuie sa te pensezi prea exagerat ce intre mediu cam asa dar nu are nimi am mai vazut baieti asa.