| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune mastile kallos?happy am auzit ca cea LATTE miroase dementialhappy dar e buna adica ajuta la par?:X

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Da. Eu folosesc măşti de la Kallos şi mi se par foarte bune.
Eu am de la Placenta şi sunt mulţumită. http://3.bp.blogspot.com/......CI3885.JPG
Mai foloseam înainte şi un şampon cu un balsam care îmi făcea părul foarte moale şi mătăsos.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| anonim_4396 explică (pentru Esperança):

Ce sampon folosesti acumhappy daca nu te superiblushing

| Esperança a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum folosesc unul de la Pantene ProV Aqua Light, deoarece nu am mai găsit şampoanele astea.
Eu am un păr foarte dificil şi nu îl pot spăla cu orice pentru că mi se îngraşă f repede, iar acum am descoperit acest şampon de la Pantenne şi mi-e frică să-l mai schimb pentru că îmi curăţă părul ff bine.

| anonim_4396 explică (pentru Esperança):

laughing sa vezi ce am patit eustraight face eram hotarata sa incerc pantene aqua light cand am ajuns in supermarket m-a tentat clearoh go on ice cool mai exactoh go on nu mi-a fost bun deloc :-& parul meu arata gras dupa o zi de la spalatcrying si m-am dus hotarata sa cumpar pantene si nu am mai gasitsadsadacum am luat wash7go cu fructe pentru ca wash&go se intelege bine cu parul meuhappyhappy si pretul e super miclove struck 400 ml 10 leilaughinglove struck

| Esperança a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie Wash&Go îmi face mătreaţă happy
Eu asta l-am luat la set din Carrefour în Ianuarie, tot de 400 ml e şi ăsta şi l-am luat cu balsam + spray bifazic care miroase super bine la doar 25 Ron, era o ofertă de neratat.
Pantene Aqua Light e special pentru părul gras. Eu mă spăl o dată pe săptămână pe cap şi nu am probleme happy Eu una sunt foarte mulţumită şi când se termină tot din ăsta îmi cumpăr happy