| NCatalina a întrebat:

Sunt destul de draguta,dar nu mai atrag atentia baietilor oare de ce¿am observat ca mereu cand ies cu o prietena care nu-i asa draguta ca mine,ei se uita la ea, vad ca eu nu mai am succesul pe care l-am avut candva, oare de ce?

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Poate se uita la pentru ca se imbraca ca o pitipoanca si se gandesc ca poate au sanse sa o bage in pat si u nu...adica daca e sa o luam asa daca ai vrea o relatie serioasa cu un baiat pe care il vezi pe strada? eu am un fel de prietena adica mai ies cu ea si ma rog i-am facut cunostinta cu prietenii mei si toti mi-au zis ceva gen cum pot sa umblu cu o asa urata pe strada cum de nu imi e rusine si astia din scoala zic ca e foarte urata dar de 1 luna a inceput sa se imbrace ca o curva si acum a inceput sa fie mai bagata in seama si l-amintrebat pe un amic de al meu de ce sta dupa ea si el a zis ceva gen:nu vezi cat de disperata si cum se imbraca sigur o bag in pat pe asta la cat de fraiera e! deci stai linistita ca u probabil esti mult mai respectata si baietii nu vor sa-si bata joc de tinewinking

| NCatalina explică (pentru xlollypop):

Multuu de raspuns, cred ca ai dreptate :*

8 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Mersi de fundita:*:*

| Valentyn22 a răspuns:

Aratane o poza cu tine si te lamurim noi.

| NCatalina explică (pentru Valentyn22):

Ti-as da, dar nu vreau sa-mi fac Facebook-ul publicbig grin

| Lindaaa a răspuns (pentru NCatalina):

N-ai sa mori daca ai sa ne arati cum arati! fdoar nu-ti este rusine de tine nu o sa ne speriem

| NCatalina explică (pentru Lindaaa):

Nu ai sa te sperii stai calmabig grin

| Valentyn22 a răspuns (pentru NCatalina):

Daca iti e ca iti faci facebook-ul public trimitene linkul prin privat.

| dya123 a răspuns:

Stai linistita! majoritatea baietilor nu stiu sa respecte o fata. Incearca sa vb mai mult cu baietii si poate o sa se uite la tine... sper ca te-am ajutat