| ciakloverx a întrebat:

Sunt din Bucuresti, arat ca un om normal dar am tangente usor asiatice (ochi usor migdalati, sprancene groase). e ok daca imi fac sprancenele drepte, cum le au coreeni de exemplu? sau o sa arate ciudat?
mentionez ca ochii mei sunt mai mult rotunzi decat migdalati.

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Ca sa elimini riscul de a regreta ca te-ai pensat in felul asta, incarca o fotografie de-a ta pe acest site:
http://pixlr.com/
sterge-ti sprancenele, si redeseneaza-le. In felul acesta poti sa vezi cum vei arata cu sprancenele drepte.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba un stilist, sa nu te trezesti ca te agata baieteii pe strada.

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Daca nu iti plac sparancenele cum sunt acumai putea sa ti le faci asa. Dar cred ca o sa arata ciudat.

| fane99 a răspuns:

big grin