| AndreeaDea123458 a întrebat:

La ce varsta ma pot pensa?(am sprancenele foarte groase si unele fire sunt foarte indepartate de sprancene.) Funda!♥

Răspuns Câştigător
| SMILE1234 a răspuns:

Te poti pensa la ce varsta vrei tu si sunt de acord si parintii tai. O prietena avea sprancenele foarte groase si se penseaza din clasa a 3-a, iar eu acum intru in clasa a 8-a si vara asta m-am pensat pentru prima data pentru ca sprancenele mele erau subtiri. Deci, daca parintii iti dau voie te poti pensa. Nu exista o varsta la care sa te pensezi. :* :*