| daniela_7403 a întrebat:

Sunt foarte slaba, 174m si 53 de kg, dar putina celulita pe fesesadce trebuie sa fac?

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Hmm... chiar ca esti slabuta! si eu am exact inaltimea ta si am. 65 de kile.
Si mai ai si celulita? mananca sanatos. Dar... pana si vedetele au celulita. :) Nu te ingrijora.
http://www.mayra.ro/assets/images/TENDINTE3/singapore/hewitt_in.jpg
http://www.agenda.ro/pictures/lifestyle/sharon-stone_tn.jpg

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

174 m? rolling on the floor
poate centimetri whistling laughing

| JesterRO a răspuns:

Daca inca mai e valabila intrebarea asta, cel mai bun remediu este masajul anticelulitichappy in 2 luni esti de vishappy nu numai ca scapi de celulita aia, dar te si modelezi.
Eu am terminat cursuri de tehnician maseur si te pot ajuta daca chiar vrei si daca esti din Bucuresti.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ce trebuie sa faci? Adica? Vrei sa nu mai ai celulita sau sa fii mai grasa? Daca vrei sa fii mai grasa mananca mai mult daca vrei sa dispara celulita fa sport si tine dieta.laughing

| just4fun_8801 a răspuns:

Exercitii

| daniela_7403 explică:

Hai ca faceti misto din minelaughing)

| daniela_7403 explică:

Chiar vreti poza? ce sa fac cu celulita oameni buni, daca tin dieta slabesc mai tareeeelaughing

| Raul a răspuns:

Da-mi o poza si iti zic eu daca tu choir ai celulita sa te consideri perfecta si crezi ca aiwaiting

| Raul a răspuns:

Serios si vezi ca nu-s un pervesrs de internetlaughingmam prezentat in intrebarea silviei cu de ce sunt unii secretosilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde, arata-ne ca poate te ajutam cu ceva. un web, o poza, ceva?