| Erika_Paczilinecz_1992 a întrebat:

Peste o luna am o nunta si am putina celulita pe picioare si pe fese si ma deranjaza foarte tare pentru ca pana acum nu am avut niciodata si m-ar interesa niste exercitii cu care as putea sa scap. nu esti foarte multa, insa e destul de inestetichappy

2 răspunsuri:
| tzutzcCool a răspuns:

Celulita de pe picioare dispare extrem de greu. Poți alerga și să o transformi în mușchi, asta e cel mai simplu. Sau urcatul/coborâtul scărilor. Iar dacă ai cum, cumpără ceva greutăți care se leagă de picior și poți face cu ele ridicări. Dacă faci sală, trainerul te-ar ajuta. Cel mai des este alergatul, oricum. Dacă e celulită moștenită scapi greu de ea... Muultă baftă, oricum. :*

| capricc a răspuns:

Incearca pilates si cele cu greutati, alternate http://fucsia.ro/exercitii-pentru-celulita-vrei-sa-scapi-de-celulita/