| anonim_4396 a întrebat:

Sunt frumoase caciulitele de iarna, albe cu pompoane?
http://image0-rubylane.s3.amazonaws.com/shops/instantgla mour/RL604.1L.jpg

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer mie nu imi plac. Mi se pare ca arta ca si caciulitele pentu bebelusi dar daca tie iti plc poarta-le.

| DyannaDya a răspuns:

Eu consider ca sunt frumoase si elegante, iar acum in ultima vreme multa lume poarta caciulite din acestea.Pana si eu am una laughing.

| annabountii99 a răspuns:

:X imi placc la nebunie, mai ales cele cu blanita happy!
tie iti plac?

FUNDA big grin?

| FreakyChucky a răspuns:

Daca as vedea-o la altcineva mi s-ar parea draguta dar la mine in nici un caz [nu e deloc stilul meu]