| asdfghjkl13 a întrebat:

Sunt roscata de ceva timp si vopsele pe care le.am folosit cel mai des sunt cele de la Syos si Pallete dar parca as incerca ceva nou. Ce alte nuante imi recomandati?

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Wella, e super buna, culoare tine foarte mult si persista.

| Issa20sb a răspuns:

Vopselle pe baza de spuma happy depinde daca il vrei mai inchis sau mai deschis happy
din roscat spre o culoare mai deschisa se ajunge greu ...si asta ii va dauna parului tau...happy incearca culori mai naturale happy cum ar fi ciocolatiu, negru happyam vazut o culoare super *ciocolatiu cu nuante violet*

| bia25 a răspuns:

Poti incerca de la Garnier sau Kallos