| christina94 a întrebat:

Sunt satena cu suvite blonde. as dori sa scap de suvite. si as vrea o culoare uniforma in cap ( ciocolatiu/caramel). Cum as putea scapa de suvite? Trebuie sa ma decolorez tot capul. sau pot fi acoperite? :-s

Merci.

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Si eu am avut saten cu suvite blonde si mi-am luat vopsea de par de la Garnier Naturals si au disparut suvitele de tot. Nu stiu daca la tine da roade, pentru ca fiecare tip de par e diferit.

3 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Le acoperi. daca sunt blonde...scapi usor de ele.

| NighTy a răspuns:

Poti scapa foarte usor de suvitele blonde acoperindu-le.Nu se vor mai cunoaste pentru ca esti satena.

| Masochista a răspuns:

Poti sa le decolorezi sau sa le faci cu alta culoareee.