| alle96 a întrebat:

:*:* sunt tunsa gen, tunsoarea aia, intr'o parte mai scurt intr'una mai lung.si am parul in partea stanga[mai lung]. pot sa-mi fac bucle? sau o sa se vada urat din cauza tunsorii? Mersi:*

Răspuns Câştigător
| birisbianca1 a răspuns:

Poti poti sa iti faci kiss, dar numai in partea mai lunga
Oricum esti tunsa foarte dragut! :* :*

5 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Http://www.rochiirochitesifustite.ro/hair - la coafura glam, cred ca ti-ar sta foarte bine sau http://static.becomegorgeous.com/......llery.jpg! Sau il poti ondula pe tot iar partea mai scurta o prinzi cu un accesoriu (agrafa mai sic)! Mult succes :)

| MoReTtA a răspuns:

Da bine inteles ca ati poti face bucle. Eu am o prietena care e frizata la fel. La majoratul meu sia facut bucle. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa iti faci bucle o sa iti stea foarte bine...

| StefaniaRu a răspuns:

Da poti! Se va vedea chiar frumos.

| Andreea_1184 a răspuns:

Poti sa iti faci doar in partea stanga. Deoarece buclele iti scurteaza parul! funda?