| adrianaaa a întrebat:

Sunt vopsele de par care se duc la cateva spalari sau sampoane colorante? Stiu ca este nuantatorul dar din pacate pe parul meu nu se prinde culoarea. As dori inainte sa bag permanent vopseaua sa vad cum mi-ar sta roscata, blonda, bruneta ...acum sunt satena fundabig grin

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Sunt pliculetele alea care le gasesti in supermarketuri da' o sa-ti iasa blond sau roscat doar daca ti-ai decolorat parul inainte

| Lovely a răspuns:

Poti incerca vospea fara amoniac. exact asa se numeste. te tine cam 1 luna maxim 2 dar din experienta iti zic ca iese pe orice culoare de parhappy culoarea mea naturala era negru negrubig grin si totusi mi-a iesithappy