| Sara2 a întrebat:

Sunt vopsita jumatate satena si in jos blonda (ca antonia) daca imi fac parul mov in partea de jos unde sunt blonda, cu violet de gentiana, in cat timp se ia? se ia la prima spalare pe cap?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se ia dupa mai mult de 10 spalari

| Rakanishuu a răspuns:

Se ia putin mai greu... gen 5-10 spalari si se ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se duce treptat dupa mai multe spalari, vei avea movuri din ce in ce mai deschise pana vei ajunge la blondul curat. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar daca vrei sa-l scoti mai repede foloseste sampon pentru matreata.

| snzpaul a răspuns:

Nu se ia chiar la prima spălare, cam la 15-20 de spălări începe să se deterioreze încet.

| Wolfszeitt a răspuns:

Pe părul blond, deși se prinde culoarea mai ușor, se duce foarte repede. laughing Dar nu chiar de la prima spălare.

| allegria21 a răspuns:

Am o colega care are parul vopsit la fel ca tine si a folosit violet de gentiana si i s-a dus cam in 3 saptmani.