| ema_2625 a întrebat:

Sunt vopsita un blond inchis, dar as dori sa ma vopsesc cu o nuanta sau doua mai deschis, dar acasa, caci de salon nu mai sunt multumita ca mi-a decolorat parul excesiv. Ultima data tot acasa m-am vopsit cu o nuanta mai inchisa tocmai pentru a repara greseala stilistei.De unde sa incep sa ma vopsesc mai dechis din fata sau din spate, pentru a iesi uniform?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu cred ca ve i reusi cu o alta vopsea cu 2 nuante mai deschise daca nu te decolorezi, sau daca te vopsesti si gur la breton va iesi putin diferita culoarea [ chiar daca vei folosi o vopsea mai bine [daca vei reusi ceea ce ti dorescsa mi dai un semn ] pupici

| dydy1 a răspuns:

Ia-ti vopsea care se aplica pe par ud si iese uniform.Nu conteaza de unde incepi.