| Winjls a întrebat:

Știe cineva o frizerie in București până în 30 lei? Vreau doar sa ma tunda, fara vreun artificiu

12 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

O foarfecă bună şi o oglindă şi te-ai tuns gratis.

| UserRo10 a răspuns:

Cam toate ai pret de 40-45-50 ron. Vis-a-vis de Gorjului pe colt dupa sala Bonus gasesti o frizerie mai de cartier ieftina

| timidu89 a răspuns:

În Hunedoara e 50 lei un tuns clasic. Tu vrei cu 30 în București rolling on the floor

| Jadsson a răspuns (pentru timidu89):

Voi nu aveți nici apa calda un Hunedoara stai cuminte. Mai mult de 10 le nu cred sa fie prin regiunea aia

| Antimanele104 a răspuns (pentru timidu89):

Unu la mână, omul a întrebat de frizerii din București, deci din start ai fost la fel de folositor ca o durere de cap, dându-i informații despre un cu totul alt loc.
Apoi, să i-o spui lu' mutu' că un tuns obișnuit, fără cine știe ce pretenții, în Hunedoara, este 50 lei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru timidu89):

La frizuri de cartier gasesti sub 30 sub 20 depinde de oras

| CosminCD a răspuns:

Există astfel de frizerii. Eu mă tundeam undeva prin Crângași și era ok la preț. Dar nu mai știu dacă mai există frizerie acolo. Găsești frizerii de astea mici, de cartier. Acum nu trebuie nici să ai mari așteptări.

| Antimanele104 a răspuns:

Frizeria la care mă tund de vreun an si jumătate mă costă 25 lei și este lângă stația de autobuz Apusului din Militari, dacă te ajută.

| MariusAdern a răspuns (pentru Antimanele104):

Sal,cum se numește?

| Antimanele104 a răspuns (pentru MariusAdern):

Beauty and Style by Sophie. Este un salon curat si elegant.

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Eu iti recomand acest barber Shop https://bit.ly/3zPSZKt
Poti sa iti faci programare online
Preturile nu sunt mari, dar calitatea da

| Jadsson a răspuns:

Mai toate frizeriile din București cer intre 25 și 40 lei per tuns. Eu nu am văzut mai scumpe. Poate doar daca vrei sa te spele și să te stilizeze in plus