| mypasionareyou a întrebat:

Toamna si iarna aceasta colantii si cizmele peste genunchi mai sunt in trend?

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Colantii sunt in trend iarna,cand nu iti permiti sa porti haine care sa "dezvaluie" foarte multa piele, prin urmare, colantii tin de cald si te fac sa arati sexy in combinatie cu o pereche de UGG-uri, parerea mea.
Toamna in schimb, colantii sunt OUT.Atunci se poarta pantalonii cargo, in culori de bej, crem, culorile toamnei.Sau, bineinteles, blugi albastri care niciodata nu ies din trend.
Cizmele peste genunchi vor fi mereu in treend iarna, important este sa faci combinatia potrivita. Este ok daca le porti si toamna insa, eu, as opta mai degraba pentru o pereche de adidasi sau tenisi comozi si funny.

| AlexandraCroft a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa.
Colantzi cu bluzele lungi si groase de iarna se poarta in continuare.
La fel si cizmele peste genunchi in combinatie cu un jeans arata super.

| chibiusa a răspuns:

Colanti si cizme peste genunchi, combinatia fatala pentru un look ieftin.
incearca ceva nou, care sa-ti dea un look proaspat nu ceva atat de invechit care iti da un aspect de prostituta proaspat iesita din tura.

| BrunetteClaudia a răspuns:

Nu cred ca se vor mai purta cizmele peste genunchi.
sigur o sa apara altceva pentru sezonul rece.
in schimb.colantii se vor purta mereu.