| shinedani a întrebat:

TPU. fetelor. a folosit cineva tratamentul anti-celulitic Tri roller de la AVON? e bun? stiti voi alt tratament?! funda

3 răspunsuri:
| Claudela a răspuns:

Eu l-am folosit si a dat cat de cat rezultate,dar pentru rezultate mai rapide si mai eficiente iti recomand sa folosesti tratamentul in momentul in care te apuci de practicat un sport, si eventual sa elimini alimentele grase(carne), dulciurile si sucurile carbogazoase.
Cam in 2 luni pielea devine mai ferma, si aspectul de coaja de portocala dispare.happy
Merita incercat!

| shinedani explică:

Cum se prepara gomajul cu zat de cafea? si cum se aplica?

| miculguraliv a răspuns:

Da am folosit si nu am fost multumita de el. Gomajul cu zat de cafea sau nisipul de la mare e foarte bun si ti-l recomand cu caldura.