| HappyPills a întrebat:

Stiti cum se face masajul anti celulitic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Salut. Da. Uite un exemplu pe o tipa care intr-adevar are nevoie. Aceleasi miscari se fac pe picioare, pe coapse (interior si exterior) si fese. De fapt am o prietena care imi face si ma maseaza de la degetele la picioare pana la masaj facial. Dar urlu de durere! Si acum filmuletzul, cu precizarea ca utilizatorul mai are si alte filmuletze interesante despre ingrijirea corporala: http://www.youtube.com/watch?v=ck4ButG8Z-M

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-nes5LoupiI dar sunt mai multe acolo sunt foarte relaxante :X incearca pls si daca iti place da-mi fundita daca nu da-mi stupid :*