| 03052003 a întrebat:

TPU unde pot gasi ochelari fara diotri(de fite)? dar nu online la un pret rezonabil.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La orice cabinet de optica, ramele la vanzare nu au lentile cu diptrii doar sticla clara

| 03052003 explică (pentru suntserios):

Am spus la un pret rezonabil, acolo e 150 lei perechea

| suntserios a răspuns (pentru 03052003):

Pai 150 ron e un pret rezonabil, ca sunt rame care ajung si la 1000euro

| Dzeko7 a răspuns:

Daca nu vrei online ar fi trebuit sa spui orasul.Sau intra pe okazii poate gasesti oferte din orasul tau.

| Leerix a răspuns:

Nu vrei online, dar nici macar nu ai specificat in ce oras te afli, plus ca n-ai sa gasesti nicaieri ochelari fara "diotri" laughing)) Lasa fitele la o parte, tu ai nevoie de niste ochelari cu DIOPTRII si un abecedar!

| 03052003 explică (pentru Leerix):

Bine ca nu exista, dar eu de ce am gasit? Da am gasit la miss prety.Cu 15 lei.Si tu ai ramas sa razi ca prostul/a.
A, si orce om greseste, eu de ce na-as face-o?

| Leerix a răspuns (pentru 03052003):

Nu cred ca ai gasit ochelari cu "diotri", la asta ma refeream. Poate ai gasit cu DIOPTRII. Te rog frumos sa nu ma jignesti pentru ca eu nu am facut lucrul asta si nici nu este cazul, nu ai absolut niciun motiv. Plus ca:
dar*
orice*
n-as*
Aici nu era vorba de "orice om greseste", ci de a fi sau nu analfabet big grin

| 03052003 explică:

Oameni buni am specificat ca nu vreau magazine online

| 03052003 explică (pentru freeonlinehd):

Nici nu ai idee ce am intrebat eu, tu iti faci reclama la site