| placintica16 a întrebat:

Tricourile rosii merg cu blugii verzi?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Rosu-verde, albastru-Orange, violet-galben sunt culori complementare. Pe intelesul tuturor, culori total opuse. Daca vrei sa atragi atentia poti sa faci si o astfel de combinatie. Depinde de caracterul tau. Parerea mea e ca se pot face combinatii reusite folosind culori complementare! succes!

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Sunt puțin cam multe culori.
Dar...depinde și de nuanță.

| XatomisX a răspuns:

Sunt baiat si stiu sigur ca nu se poatr laughing incearca blugi verzi cu tricou galben iti va sta super pa pa

| antoantonia a răspuns:

Clar nu

| rapgirl123 a răspuns:

Nicioadata, dar nici odata sa nu combini rosu cu verdele! sunt doua culori care nu se potrivesc deloc, nu au nici o tangenta deci nu. Doar in perioada de craciun, poate atunci dar nu.

| Pufi1999 a răspuns:

Da, normal! Stiu la ce nuante te referi, doar sunt colega ta de banca. Tie ti-ar sta super.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tricourile roșii merg cu blugi negrii sau albastrii.

| Ali191 a răspuns:

Sigut ca nu.

| marry26 a răspuns:

Nu in niciun caz