| Awwwww a întrebat:

Tuns in scari sau tuns drept? la o persoana cu parul drept, rar si cu foarte putin volum laughing).

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în scări.

| Kandia15 a răspuns:

Eu zic ca in scari. *( daca te tunde prea scurt, nu dispera, dupa o sa creasca foarte frumos) * Eu asa sunt tunsa big grin Si am parul tot drept si cu putin volum laughing. Dar sa nu te tunzi mai scurt de umeri! Sa nu te tunzi scurt! Nu face greseala asta, caci iti va sta oribil. Lasa-l lung! Acum depinde si de forma fetei

| Alexandra4500 a răspuns:

Drept

| Marianneftw a răspuns:

Pentru parul drept, rar si fara volum se recomanda parul tuns drept.

| zmotocel13 a răspuns:

Am parul rar, drept si fara volum. De fiecare data cand merg sa ma tund, coafeza ( si au fost cateva ) imi recomanda scarile pentru volum. Recunosc - de fiecare data mi se potriveste frizura, doar ca m-am de plictisit de scari.
Acum am parul lung si drept. Nu pot spune ca ma avantajeaza dar ideea de par lung ma incanta :). Depinde de gusturi :D.

Iata cateva idei de tunsori. Poate te inspira!
http://trenda.ro/frumusete/coafuri-si-tunsori/